Новини

Рятувальники очистили від вибухівки всі дороги поблизу арсеналу під Ічнею

ДСНС очистила від вибухонебезпечних предметів усі автодороги до населених пунктів у межах 16 -кілометрової зони від військового складу поблизу смт Дружба в Ічнянському районі.

Про це пише Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

“Піротехнічними підрозділами ДСНС очищено від вибухонебезпечних предметів усі автодороги до населених пунктів у межах 16-кілометрової зони, 29 км трас ліній електропередач, 7 км трас газопроводів, територію 3 газорозподільних станцій, 3 шкіл, 3 дитячих садків, будинку для людей похилого віку, навчально-виробничого комплексу, 1 тис. 669 дворогосподарств”, – ідеться в повідомленні.

Крім того, 11 жовтня забезпечено реагування на 53 заявки від місцевого населення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів. Усього з початку робіт відпрацьовано 144 заявки, вилучено 576 вибухонебезпечних предметів у 10 населених пунктах.

Станом на 7:30 12 жовтня двома пожежними літаками АН-32П ДСНС України здійснено 25 скидів води (200 тонн). Усього з початку робіт – 46 скидів води (368 тонн), – передає Управління ДСНС України в Чернігівській області. Організовано заповнення водою 2 пожежних водоймищ Міноборони на технічній території арсеналу.

У пунктах прийому психологами ДСНС надано психологічну допомогу 270 особам (усього з початку робіт – 1120 осіб) та організовано їх життєзабезпечення. Надається медична допомога, населення забезпечують гарячим харчуванням.

Організовано чергування 12 пожежно-рятувальних розрахунків для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж в смт. Дружба та на адміністративній території арсеналу. З метою проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації в найкоротший термін залучено сили й засоби, загальною чисельністю близько 700 осіб та 150 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 270 осіб та 77 од. техніки.

Для координації залучених сил і засобів, надання допомоги населенню у селищі Парафіївка розгорнуто штаб з ліквідації наслідків НС. Організовано цілодобову роботу «Гарячої лінії» за номерами (046) 2-678-274, (046) 2-676-003.

Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

Залишити відповідь