Місто

Що там з водовідведенням по вулиці Незалежності?

На 43 пленарному засіданні сесії НМР голова комісії з питань законності Олег Щербак нагадав присутнім про те, що Постанова суду за 29 грудня 2015 року зобов’язала УЖКГ та Б здійснити будівництво зливних систем по вулиці Незалежності. Він порушив питання фінансування водовідведення по цій вулиці. Яка ситуація зараз, доповів начальник Управління ЖКГ та Б Анатолій Кушніренко.

Анатолій Кушніренко сказав, що кошти в міському бюджеті на водовідведення по Незалежності передбачені. Не вистачає співфінансування з боку обласної ради.

За його словами, у період між 23-26 вересням мають повторно оголосити конкурс із вибору підрядної організації для проведення робіт. Перший тендер не відбувся, бо ніхто з виконавців на нього не відгукнувся. Якщо тендер вдруге не відбудеться, здійснювати роботи будуть виключно за прямим договором.

Раніше ми писали про: Вулиця Незалежності захлинається від води через застарілу систему водовідведення

Загалом, на виконання робіт із водовідведення область передбачила 3, 5 мільйони гривень. Це, на думку можновладців, допоможе вирішити проблему з постійного затоплення проїжджої частини вулиці та прилеглого житлового мікрорайону міста, а також недопущення подальшої руйнації асфальтного покриття, комунікацій та будинків, що розташовані близько до проїжджої частини. За загальними підрахунками 2016 року, усього на водовідведення по вулиці Незалежності необхідно виділити 8 мільйонів гривень. На лютневій сесії міської ради ніжинські депутати за результатами перевиконання бюджету за перший квартал року підтримали виділення 3 мільйонів гривень на водовідведення по Незалежності. Аби врешті позбутися аварійної ситуації, Ніжину потрібно ще півтора млн гривень.

Залишити відповідь