Місто

Статистика ніжинських безчинств

Згідно звіту начальника відділу моніторингу Ніжинського відділу Нацполіції, за минулий тиждень правоохоронцями зафіксовано 244 заяви та повідомлення про вчинення правопорушень від населення.

Автор: Антон Лисенок

Було відкрито 24 кримінальні провадження, складено 95 адміністративних матеріалів. По адміністративним матеріалам винесено 57 попереджень, накладено штрафів на загальну суму 2873 грн. 27 адміністративних протоколів передано на розгляд до інших органів.

По лінії нагяду за безпекою дорожнього руху, 3 особи задокументовано в стані акогоьного сп’яніння за кермом. Ще 4 особи керували транспортними засобами або не маючи відповідних документів, або не маючи права керувати такими транспортними засобами.

З вини водіїв допущено 4 ДТП без потерпілих осіб.

Також зафіксовано 6 випадків вчинення насильства в сім’ї. На залізничному вокзалі Ніжина  було проведено черговий рейд й виявлено 2 посвідчення, які надають право на пільговий проїзд з ознаками підробки. На сьогодні вони направлені для проведення експертизи.

Зафіксований 1 випадок вимагання, 3 ДТП з потерпілими особами, 2 факти підроблення документів, 4 факти зберігання наркотичних засобів.

Було зафіксовано 7 крадіжок, серед яких особливо зухвалою є крадіжка грошей працівників Ніжинської районної лікарні гастролером з Фастівського району Київської області. Ним же була вчинена спроба подібної крадіжки в пологовому будинку, де він був помічений працівниками закладу, які й викликали поліціянтів. Зловмисник був затриманий та доставлений до відділу поліції. На даний час обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки має ряд вчинення інших аналогічних злочинів на території України.

Залишити відповідь