Місто

Суд покарав зловмисників, які пограбували жінку біля залізничного вокзалу

Ніжинським міськрайонним судом двох осіб визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством та погрозою застосування такого насильства, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб).

Під час досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що в листопаді 2017 року двоє чоловіків, один із яких є громадянином Азербайджанської Республіки, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за попередньою змовою, перебуваючи поблизу залізничного вокзалу Ніжина, шляхом застосування насильства до потерпілої відкрито заволоділи її особистими речами та грошовими коштами.

У судовому засіданні прокурором у повному обсязі доведено вину зловмисників, один із яких так і не визнав свою вину у вчиненні інкримінованого злочину.

Заслухавши позицію сторони обвинувачення та врахувавши тяжкість злочинів, суд призначив покарання за ч. 2 ст. 186 КК України одному зі злочинців у вигляді позбавлення волі строком 5 років 5 місяців, іншому – 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

Залишити відповідь