Новини

Тариф на холодну воду та водовідведення в Ніжині є одним з найдорожчих по Україні

Тариф на оплату холодної води та водовідведення в Ніжині встановлений останнього разу 15 квітня 2017 року, відповідно до постанови НКРЕКП. В результаті, ціна на послуги становить 23,46 гривень з врахуванням водовідведення і використання внутрішньо-будинкових систем. Якщо порівняти тарифи з містами інших областей України, то ніжинці платять чи не найбільшу суму.

Автор: Ігор Волосянкін

Інфографіка автора

Журналісти нашого видання підготували інфографіку, де дослідили, скільки платять мешканці обласних центрів країни. Як бачимо, в Україні, ціни на холодне водозабезпечення в різних регіонах різняться. Вартість послуг розраховується компаніями-постачальниками з врахуванням витрат на постачання води споживачам.

Серед інших регіонів центральної України найнижча вартість енергоресурсу — у Вінниці, 12, 912 гривень. Найдорожча — в Кропивницькому, 21,264 гривні. В східних областях найдорожча вода в Харкові за ціною 14,544 гривні, найменше платять в Запоріжжі. Там вартість складає 12,78 гривень. В західних областях найнижчі ціни встановлені в Тернополі — 13,068 гривень за кубометр. Найдорожча вода в Ужгороді — 19,98 гривень. В південній частині України найбільш високі тарифи в Херсоні. Там споживачі платять за кубометр 16,884 гривні. Найнижчі ціни спостерігаються в Миколаєві — 15,876 гривень.

На фоні цін в обласних центрах України, Ніжин виглядає містом, якому не шкода грошей споживачів. Бо тарифи на воду виявляються практично найвищими. Нагадаємо, що в даному випадку порівняння проводилися з обласними центрами.

Залишити відповідь

Усі Новини