Місто

Трьох ніжинських хуліганів за розбій у “Гангстер Пабі” посадили за ґрати

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 30.05.2018 трьох мешканців Ніжина визнано винними в розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України) та одного з них додатково за вбивство, вчинене через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що 31.05.2016 троє знайомих, перебуваючи в приміщенні кафе «Гангстер Паб», попередньо змовившись між собою, із метою заволодіння грошовими коштами, здійснили напад на потерпілого, який відпочивав за сусіднім столиком, а саме повалили на підлогу та почали наносити удари ногами в область голови й тулуба. У результаті протиправних дій потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, забійні рани голови та тулубу, від яких втратив свідомість.

У подальшому, упевнившись в тому, що постраждалий не може чинити опір, заволоділи рюкзаком, у якому знаходились кошти в сумі 4400 доларів США.

Крім того, один із правопорушників зі сплином двох місяців, знаходячись на території літнього майданчика кафе «Кавказ» на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин умисно наніс іншому потерпілому удар кулаком у голову, внаслідок чого чоловік упав на тверде бетонне покриття, вдарившись потиличною ділянкою голови та отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми із переломом потиличної кістки, крововиливи, забої головного мозку, від яких, перебуваючи на лікуванні у відділенні реанімації та інтенсивної терапії обласної лікарні, помер.

Судом підтримано позицію прокуратури та засуджено за ч. 2 ст. 187 КК України фігурантів до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна; додатково одного з фігурантів за ч. 1 ст. 119 КК України до 3 років позбавлення волі, із застосуванням ст. 70 КК України сукупно до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Також з винних осіб у солідарному порядку стягнуто на користь потерпілого 120 тис. грн. моральної та матеріальної шкоди.

 

Залишити відповідь