Новини

Цього року в області осиротіло 162 дитини

Лише в Чернігівській області нараховується більше двох тисяч дітей, із яких 162 дитини посиротіли протягом першого півріччя цього року.

На сьогодні в інтернатних установах перебуває 109 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 30 — у центрах соціально-психологічної реабілітації. Нараховується 26 дитячих будинків сімейного типу та 200 прийомних сімей, де перебуває 495 дітей. Про це повідомили під час розширеного засідання профільної координаційної ради при облдержадміністрації, – передає cntime.cn.ua.

До кінця року в області планується відкриття ще 4 дитячих будинків сімейного типу. Однак багато районів уже кілька років не мають кандидатів для створення ДБСТ.

В умовах децентралізації влади актуальним стає питання створення служб у справах дітей в структурі виконавчих органів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, введення посад фахівців із соціальної роботи.

Для забезпечення дітей-сиріт житлом до області надійшла значна субвенція з державного бюджету. За її рахунок планується придбати більше 30 будинків та квартир.

Залишити відповідь

Усі Новини