Місто

У Ніжині безкоштовно харчуватиметься ще 72 школярів

До числа дітей, які харчуватимуться в школах безкоштовно в 2017-18 навчальних роках, додали 72 категорійних учнів.

30 серпня виконавчий комітет Ніжинської міськради затвердив списки школярів на харчування за кошти міського бюджету протягом усього навчального року. За час навчального процесу, до Управління освіти надійшли клопотання від керівників ЗОШ про доповнення основних списків.

Раніше ми писали про: Зменшити тиск на бюджет: батькам ніжинських учнів пропонують доплачувати за шкільні сніданки

Згідно документів, поданих загальноосвітніми навчальними закладами, за кошти міського бюджету додатково будуть харчуватися:

– 3 учнів із числа сиріт, позбавлених батьківського піклування (станом на сьогодні харчуватиметься безкоштовно 61 учень);

– 62 учня з малозабезпечених сімей (загалом – 145 учнів);

– 4 учнів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (на 27 вересня – це 154 учні);

– 2 учнів загиблих учасників АТО (разом – 8 учнів).

До цього переліку включили й сина отця Віталія Філозофа – третьокласника Миколу. Військовий капелан, настоятель Спасо-Преображенського храму відійшов у вічність 29 грудня 2017 року. Попередня причина смерті – інфаркт.

«Мої побратими, які були під Луганськом, говорили, що отець Віталій був їхнім військовим капеланом і товаришем. Він постійно перебував на фронті, і АТОвці його завжди мали за свого. Не знаю, чи є в нього посвідчення учасника бойових дій де-юре, але де-факто він таким був”, – сказав виконкомівець-АТОвець Євген Луняк.

За сьогоднішнім рішенням виконкому, усього за “міські кошти” тепер харчуватиметься 382 школярі 5-11 класів із категорійних родин та 3115 учнів 1-4 класів. Загалом, із 7 тис. 9 учнів загальної середньої освіти – це – 3497 дітей. Із них – 7 категорійних школярів їстимуть безкоштовно в школі двічі на день, харчуватимуться так званими першими й другими сніданками.

Додаткових коштів з міського бюджету харчування учнів з категорійних родин не потребує. Виділених раніше Управлінню освіти грошей, за словами його заступниці Надії Пономаренко, вистачить до кінця 2018 року.

Залишити відповідь