Новини

У Ніжині відкрили сучасний спортзал. Проводять набір боксерів

Новенький, просторий, комфортний, сучасний, облаштований усім необхідним для занять із боксу спортзал “VK BOXING” гостинно відчиняє свої двері. Із 1 серпня стартує набір усіх бажаючих.

Заняття проводитимуть професійні тренери-боксери В’ячеслав Кожуховський та Сергій Панько.

Малозабезпечені й обдаровані тренуватимуться на безоплатній основі.

Хочеш стати новою зіркою боксу? Приходь тренуватися до В’ячеслава Кожуховського й Сергія Панька, які зроблять із тебе чемпіона та розкриють твій потенціал.

Адреса: м. Ніжин, вул. Редькінська, 8.

Контактний телефон:  +38068 237 95 11

Великі справи робляться тихо! Днями весь Ніжин був на вухах через басейн, відбудований за державні кошти. Навіть важко порахувати, скільки на рекламу анонсу і на саме шоу пішло у нашого чинного нардепа – можна ще один реконструювати було.Справжня справа – це коли людина без піару і бомбезних реклам, практично мовчки допомагає створити професійний зал для боксу у Ніжині. Ще один вагомий внесок у розвиток ніжинської молоді був зроблений Анатолієм Гунько! Я, як тренер, безмежно вдячний за таку підтримку, знаю що в стінах цього професійного, повністю устаткованого залу, зможу виховати не одне покоління молодих, талановитих ніжинців, які будуть представляти наше славне місто на міжнародному рівні! Думаємо про майбутнє вже сьогодні!!! Дякую, Анатолій Гунько! Вірю в спільні перемоги!!!

Опубліковано Вячеславом Кожуховским Четвер, 18 липня 2019 р.

Залишити відповідь

Усі Новини