Місто

У Ніжинському районі обіцяють відремонтувати 116,1 км доріг

Згідно інформації сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА, з метою покращення стану шляхів в Чернігівській обласній державній адміністрації було вирішено прийняти на баланс облдержадміністрації з 1 січня 2018 року дороги місцевого значення.

Створено окремий підрозділ при управлінні капітального будівництва облдержадміністрації, який і буде займатись утриманням місцевих автошляхів. На проведення заходів з утримання доріг місцевого значення області у 2018 році заплановані значні фінансові ресурси.

Щоправда, в переліку пріоритетних об’єктів, які доцільно фінансувати із залученням коштів державного, місцевих бюджетів, коштів інвесторів та благодійної допомоги, поки не вказано ні кошторисної вартості проектів, ні орієнтовного обсягу фінансування на 2018 рік та навіть експертної організації. Проте в РДА зазначають, що ремонт доріг Ніжинського району тримає на постійному контролі особисто голова Ніжинської райдержадміністрації Вячеслав Івашин.

За інформацією сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА, протяжність місцевих шляхів у нашому районі складає – 271,4 км.

«Аби забезпечити якісний проїзд пасажирського транспорту, шкільних автобусів і служб екстреної допомоги, керівництво Ніжинської райдержадміністрації, розуміючи важливість та кричущість питання ремонту доріг, щороку надає свої пропозиції до облдержадміністрації щодо капітального ремонту шляхів місцевого значення.Такі дії здійснені і цьогоріч. Відповідно до пропозицій Ніжинської райдержадміністрації першочергово потребують ремонту дороги Талалаївка – Лосинівка через Погребець; Кукшин – Стодоли – Переходівка; Заньки – В. Кошелівка – Дуболугівка; Ніжин – Перебудова; Перебудова – Синдаревське у напрямку Валентієво; Сальне – Терешківка – Шняківка». – йдеться у повідомленні.

Згідно даних, наведених у показниках соціального та економічного розвитку району на 2018 рік, загальна протяжність доріг, які планується відремонтувати найближчим часом складає 116,1 км. Крім того, зазначається пріоритетність ремонту доріг за маршрутом шкільних автобусів.

Залишити відповідь