Новини

У Талалаївці не вірять, що жінка могла вбити себе та дітей через кредит

Жителі селища Талалаївка Чернігівської області не вірять, що жінка, яку 30 жовтня, знайшли повішеною біля двох своїх мертвих дітей, могла занапастити всю родину через кредит розміром 7 тис. грн.

Про це  Укрінформу повідомила секретар Талалаївської селищної ради  Тетяна Михайлюк.

“Не могла вона так вчинити через 7 тис. грн кредиту, бо це не є великі гроші. Тому в селищі в таку причину самогубства ніхто не вірить. Вона була нормальною жінкою, прекрасною мамою й дуже любила своїх дітей. Нічого поганого про неї сказати не можу”, – сказала Михайлюк.

Як відомо, у багатьох ЗМІ проходила інформація з припущенням, що жінка могла накласти на себе руки через банківський кредит розміром 7 тис. грн і погрози колекторів.

Раніше ми писали про: Трагедія в Талалаївці: жінка могла вкоротити віку собі та дітям через кредит.

За її словами, загибла – родом із села Болотниця – мала трьох дітей. У Талалаївці винаймала квартиру й була всім забезпечена – її підтримували батьки. У селищну раду вона зверталася за різними довідками, і якби в неї були фінансові проблеми, там би їй допомогли.

У головному управління Нацполіції Чернігівської області теж не вірять у суїцид з причини 7-тисячного кредиту. Тому нічого не гадають, а розслідують два відкритих кримінальних провадження.

За словами начальника сектору комунікації ГУ НП Сергія Бриля, розтин тіл уже провели, але від чого померли діти, не встановили. Тому відібраний матеріал відправили на судмедекспертизу. Термін проведення досліджень – 2 тижні.

 

 

Залишити відповідь

Усі Новини