Новини

В Ічнянській громаді говорили відверто про головне

Анатолій Гунько зустрівся із жителями Бакаївки Ічнянської громади. На щиру розмову зібралися і жінки, і чоловіки. Хвилювання. Знайомство. Багато говорили про проблеми села й роль громади в їх вирішенні.

Селяни скаржились на медичну й поштову реформи. Жалілися, на “бідне” медичне обслуговування й оснащення. Бідкалися, що ніхто з них навіть не має 2 гектари землі для обробітку, натомість усе заростає бур’янами. “Турботу” бачимо лише на дитячому майданчику біля школи. Нам “подачки” від нардепів не потрібні. Набридло, що лише обіцяють. Ми хочемо змін, реальних змін”, – говорили бакаївчани.

Анатолій Гунько побіцяв підтримати селян правовою допомогою. Зазначив, що необхідно створити фундамент, завдяки якому люди не виїжджатимуть на заробітки за кордон. Цей фундамент – громада.

“На сьогодні нема необхідної бази, аби ОТГ могла нормально жити, у мирі, благополуччі, спокої. Лише за тісної співпраці Вашої громади з місцевою владою, обласними депутатами й керманичами у Верховній Раді можна досягти вагомих результатів. Ви, як ніколи, маєте бути ініціативними й наполегливими, проявляти зацікавленість, не боятися говорити про Ваші реальні потреби й проблеми”, – підкреслив Анатолій Гунько.

Цього ж дня у Бакаївці попрощалися зі школою троє випускників-дев’ятикласників. Від Анатолія Гунька кожен із них почув теплі слова й отримав на згадку подарунок – сенсорний мобільний телефон. Школа отримала новенькі волейбольні м’ячі, а комунальне підприємство “Бакаївка” – матеріальну допомогу на закупівлю акумуляторів для пожежної машини.

Читайте також: Випуск дев’ятикласників у Бакаївській школі. Фото

Залишити відповідь

Усі Новини