Новини

Відсьогодні стартує реєстрація на ЗНО. Що потрібно знати випускникам?

Сьогодні, 6 лютого, стартує реєстрація для участі в ЗНО-2018. Вона триватиме до 19 березня. А внести зміни до реєстраційних даних можна з 6 лютого до 2 квітня 2018 року. Про це інформує Український центр якості освіти (далі – УЦОЯО).

Щоб зареєструватися на ЗНО-2018, необхідно створити й оформити реєстраційну картку, зібрати пакет документів і подати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку потрібно сформувати за допомогою спеціального сервісу “Зареєструватися” на сайті УЦОЯО:

Якщо абітурієнт у 2018 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), то обирає категорію “Випускник закладів загальної середньої освіти 2018 року”.

Якщо учасник ЗНО є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти й здобуває в поточному році повну загальну середню освіту, – обирає категорію “Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти”.
Якщо абітурієнт є учнем (студентом, слухачем) закладу вищої освіти (коледж) і здобуває в поточному році повну загальну середню освіту, – категорію “Студент закладу вищої освіти”.

Якщо вступник уже має атестат (здобув повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де навчається зараз (чи продовжує навчатися), – категорію “Випускник минулих років”.

Якщо учасник ЗНО навчається в закордонному виші та здобуває в поточному році повну загальну середню освіту, – категорію “Випускник, який здобуде в 2018 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави”.
* * *

Після створення реєстраційної картки майбутній абітурієнт має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а інші надсилають все самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА в формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщена інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО», що надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.

У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Залишити відповідь

Усі Новини