Місто

Як виглядає Августівка після вибухів на артскладах. Фоторепортаж

Розбиті шибки, знесений дах, голі стіни й воронки від снарядів на подвір’ї домівки. Комусь із жителів села Августівка, що на Ічнянщині, через пожежу на складі боєприпасів на 6-му арсеналі доведеться лише залатати дірки в хатах та підмостити стріху. А комусь “пощастило” менше й потрібно будувати хатину з нуля чи просити допомогу в тих, хто зможе.

Автор: “Правда ТУТ. Ніжин”

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

Читайте також: На допомогу жителям Ічнянщини ніжинці назбирали понад 10 тисяч гривень

Як повідомляє наразі Міноборони, основне джерело пожежі ліквідовано. Де-не-де трапляються поодинокі вибухи на тліючих майданчиках, що не несуть загрози населеним пунктам. Групи розмінування зачищають Ічнянщину від вибухонебезпечних предметів та ліквідовують наслідки пожежі.

Поступово відновлюють електропостачання та періодично надходить гуманітарна допомога.

В Августівці світло подали до осель ще відучора. Жителі потроху відходять від перенесених жахіть та діляться пережитим. Хтось устиг мимоволі за кілька хвилин до того, як снаряд влучить у будинок, вийти на вулицю – відчуття, інтуїція, самозбереження чи просто раптовий збіг обставин. Тепер на згадку залишилась чорна вирва біля хати й довколишні руїни. Відчуття – наче тут точилася війна.

Раніше ми писали про: Вибухи в Ічні: причини, наслідки, коментарі

“В одному місці витягли 8 великокаліберних снарядів і від “Градів”. Чимало їх виймають зараз в Августівці. Пролітало тисяча снарядів біля людей – і нікого не зачепило. Просто диво якесь. Вчора чув один вибух. Сьогодні поки тихо”, – розповідає журналіст “Правда ТУТ. Ніжин” Ігор Волосянкін.

Залишити відповідь