Місто

Юлія Тимошенко представила Чернігівщині свою команду. Фото

Імідж

Учора на святкуванні Івана Купала в Батурині лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко презентувала нашим землякам свою команду на Чернігівщині. За її словами, країну вдасться змінити лише тоді, коли в парламенті працюватимуть амбітні, порядні, розумні та надійні люди:

“Тут зібралась сьогодні не команда, а справжня родина. Ми всі відчуваємо один одного, як рідні. І тепер наше завдання побудувати сильну й незалежну державу для наших дітей і внуків, щоб наша молодь не виїздила за кордон. Я дуже хочу, щоб наш народ був щасливим на нашій рідній землі”, – сказала Юлія Тимошенко.

Найпершим зі сцени лідерка «Батьківщини» представила кандидата в народні депутати від «Батьківщини» по 209 округу Анатолія Гунька:

“Нам всім потрібно рухатись уперед: і Україні, і зокрема Чернігівщині. Тільки спільна праця принесе результат. Наш представник у 209-му окрузі – Анатолій Гунько. Це людина слова, людина дії, правник із 20-ти річним стажем, який захищає права людей. Підтримайте його! Разом у новому парламенті ми зможемо створити коаліцію дій та професійний уряд. Кожна хвилина роботи буде присвячена вам. Треба діяти. Разом переможемо”, – закцентувала Юлія Володимирівна.

Зі свого боку, кандидат від «Батьківщини» по 209 округу Анатолій Гунько подякував за довіру й засвідчив свою готовність діяти в новому складі парламенту:

“Я готовий іти до кінця, щоб підтримати всіх Вас і партію “Батьківщина”. Ми разом зробимо нашу країну заможною й найкращою для життя!”, – запевнив зі сцени Анатолій Григорович.

 

Залишити відповідь