Місто

Юлія Тимошенко: Ви врятували країну

Добровольці та волонтери – це духовні лідери нації, які захистили країну тоді та здатні зробити реальні зміни сьогодні. Адже вони служать державі, а не використовують її.

Про це народний депутат України Юлія Тимошенко заявила на засіданні Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України» у Києві.

Вітаючи всіх із Днем українського добровольця, лідерка ВО «Батьківщина» подякувала за все, що зробили для України, для її народу добровольці й волонтери.

«У тій ситуації, що склалася в 2014 році, вони стали окремою самодостатньою народною армією, військом непереможних, сильних і незламних», – підкреслила вона.

«Коли треба було за повної відсутності армії боронити Україну, Ви закрили країну своїм життям. Коли в України нічого не було, щоб забезпечити армію, Ви зробили це краще, ніж будь-яка служба забезпечення держави», – сказала народний депутат.

Юлія Тимошенко наголосила, сьогодні з усією відповідальністю можна стверджувати – Україна зберегла свій суверенітет у 2014 році саме завдяки добровольцям.

«Ворог сподівався, що завоювати Україну буде доволі легко. Ворог не врахував головного фактору – українських добровольчих батальйонів. Ви врятували країну. Я схиляю голову перед Героями, які поклали свої життя за Україну. Я дякую Вам!»

Залишити відповідь