Місто

За подання в поліцію неправдивої заяви судили чоловіка

Ніжинською місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення в кримінальному провадженні за обвинуваченням чоловіка, який вчинив злочини, передбачені ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та ст. 384 (завідомо неправдиве показання потерпілого) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 33-річний житель Чернігівщини свідомо подав до правоохоронного органу заяву про нібито незаконне заволодіння його транспортним засобом.

При цьому, отримавши пам’ятку про права та обов’язки потерпілого, будучи попередженим слідчим про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві показання, свідомо надав слідчому покази, які не відповідають дійсності.

Під час досудового розслідування вдалося з’ясувати що зловмисник повідомив завідомо неправдиві факти, у зв’язку з чим обвинувальний акт стосовно нього був направлений до суду.

За результатами судового розгляду Ніжинським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначено покарання у вигляді 4 років обмеження волі, від відбування якого його звільнено на підставі Закону України «Про амністію».

Залишити відповідь