Новини

За вбиту козулю на Куликівщині браконьєр має сплатити 32 тисячі гривень

Держекоінспекція в грудні 2017 року в Куликівському районі зафіксувала факт полювання, під час якого мисливець незаконно здобув козулю. Про це інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

За це на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 85 КУпАП, та розраховано збитки, завдані державі, у розмірі 32 тис. грн. Згідно вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання» притягнення порушника до відповідальності не звільняє його від обов’язку відшкодувати збитки.

Всупереч цьому, мисливець заподіяну його незаконними діями шкоду не відшкодував, через що прокурор звернувся з відповідним позовом до суду. Рішенням суду від 5 червня 2018 р. позов прокурора задоволено в повному обсязі. Однак відповідач з метою ухилення від відшкодування збитків оскаржив судове рішення в апеляційному порядку, повністю заперечуючи свою причетність до скоєного.

Читайте також: Поблизу Вертіївки невідомі вбили лося

Під час розгляду справи Чернігівський апеляційний суд дослідив доводи апеляційної скарги, врахував принципову позицію прокуратури області та постановив, що мисливець таки повинен сплатити до бюджету 32 тис грн збитків за незаконне полювання.

Залишити відповідь

Усі Новини