Місто

За викрадення чужого майна й незаконне зберігання наркотиків ніжинця засудили до 6 років позбавлення волі

Апеляційний суд Чернігівської області 5 вересня цього року за скаргою прокурора скасував вирок Носівського районного суду стосовно жителя Ніжина. Вирок скасований через м’якість раніше призначеного покарання.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

У судовому засіданні підтверджено вчинення кримінальних правопорушень: передбачених ч. 1, 2, 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, у тому числі вчинене повторно та поєднане з проникненням до житла), ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів у великих розмірах).

Прокурор довів, що суд першої інстанції при ухваленні вироку не врахував, що обвинувачений ніде не працює, суспільно-корисною працею не займається. Хоча в силу ст. 89 КК України і вважається несудимим, але раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів проти власності.

Не враховано судом першої інстанції і той факт, що кількість особливо небезпечних наркотичних засобів, які він зберігав (понад 1,5 кг), а також кількість епізодів злочинної діяльності обвинуваченого.

Апеляційний суд підтвердив обґрунтованість правової позиції прокурора про необхідність призначення більш суворого покарання та засудив обвинуваченого до позбавлення волі на строк 6 років. Раніше йому було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки 3 місяці.

Залишити відповідь