Новини

Затримали грабіжника, який “обчистив” ніжинський банкомат на 450 тисяч

18 січня до Ніжинського відділу поліції звернувся представник ПАТ КБ «Приват Банк» та повідомив про те, що невідома особа пошкодила один із банкоматів Ніжина й заволоділа готівкою на суму понад 450 тис. грн.

Менше місяця знадобилося ніжинським правоохоронцям для встановлення осіб, які скоїли цей злочин. У співпраці з кіберполіцією їм вдалося вийти на слід двох «хакерів» з Чернігова.

Оперативну інформацію реалізували шляхом проведення гласних та негласних слідчих дій. Зібравши достатню кількість доказів та знаючи адресу тимчасового житла підозрюваних, співробітниками Ніжинського відділу поліції проведено санкціонований обшук.

У результаті затримано 63-річного чоловіка, який і був необхідний правоохоронцям. Його співучасника затримано раніше поліцейськими одного з відділів поліції області, оскільки географія «високотехнологічних» крадіжок не обмежувалася лише Ніжином.

У квартирі знайшли також пакет з готівкою та пристрої, які, ймовірно, і використовувалися для втручання в роботу програмного забезпечення банкомату. Вказане обладнання вже направлено судовим експертам, які й дадуть слідству відповідь про спосіб вчинення нового для нашого регіону злочину.

Наразі чоловіку та його співучаснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За вчинення злочину передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена у великих розмірах) їм загрожує від п’яти до восьми років в’язниці.

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

Залишити відповідь

Усі Новини