Місто

Жителя Ніжинщини засудили до 13 років позбавлення волі

За принципової позиції прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду жителя Ніжинського району визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

У судовому засіданні прокурором доведено, що в травні 2017 року обвинувачений, перебуваючи поряд зі своїм дачним будинком у с. Омелянів Козелецького району, у ході сварки з сусідом з мотивів раптово виниклих неприязних відносин умисно наніс п’ять-шість ударів руками, ногами та дерев’яною палицею в область голови та шиї. Після втрати свідомості потерпілим підсудний продовжив вчиняти дії, направлені на позбавлення життя, а саме, затягнувши чоловіка в двір домогосподарства, наніс удар цеглиною в область голови.

Згідно висновку судово-медичної експертизи, у ході розтину трупу встановлено внутрішньо-черепну травму: крововиливи, забій головного мозку, переломи кісток склепіння основи черепа тощо.

У подальшому, із метою приховати злочин, обвинувачений перевіз тіло померлого на власному автомобілі до тваринного комплексу та заховав його біля купи сміття.

Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, те, що обвинувачений вини у вчиненні злочину не визнав, суд призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

 

Залишити відповідь